Copyright 2020 - Všechna práva vyhrazena pro Cykloklub Dynamo Horšovský Týn

Přidejte se k nám

Máte chuť vyzkoušet si cyklotrial? Chcete se na kole naučit něco nového? Hledáte koníčka pro své dítě? Pokud ano, pak nás neváhejte kontaktovat! Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Tréninky probíhají v Horšovském Týně a v Plzni obvykle v úterý, ve čtvrtek a o víkendu, vše ale závisí na počasí. Členové bývají o tréninzích informováni s předstihem pomocí Messengeru nebo jiného komunikačního kanálu.

trial.htyn@gmail.com

Kdy probíhají tréninky

Pevné časy tréninků nejsou stanoveny. Obvykle se tréninky konají v úterý, ve čtvrtek a o víkendu v závislosti na počasí. Členové bývají informováni s předstihem pomocí Messengeru nebo jiného komunikačního kanálu.

Chcete vyzkoušet cyklotrial?

Chcete-li si cyklotrial vyzkoušet, nebo hledáte-li koníčka pro svou ratolest, pak nám napište! Trénujeme v Horšovském Týně a v Plzni.