Copyright 2022 - Všechna práva vyhrazena pro Cykloklub Dynamo Horšovský Týn

Klub

Cykloklub Dynamo Horšovský Týn (dříve TJ Dynamo Cyklotrial Horšovský Týn) byl součástí Tělovýchovné jednoty v Horšovském Týně. Po jejím rozpadu se klub dne 6.10.2020 osamostatnil a změnil své jméno do nynější podoby. Též došlo k rozšíření jeho zaměření, které dříve směřovalo výlučně do cyklotrialu. Nyní se členové klubu věnují i dalším cyklistickým disciplínám, zejména enduru.

Organizační struktura:

• Jaromír Kašpar - předseda
  • David Šmíd - trenér mládeže
  • Veronika Kašparová-Veselá - poradce pro sportovní management

Kontakt:

• IČO: 09576797
  • Právní forma: spolek

trial.htyn@gmail.com

č. účtu: 235833103/0600

Kdy probíhají tréninky

Obvykle se tréninky konají v úterý a ve čtvrtek po páté hodině, dle domluvy i o víkendu. Místo a čas závisí na počasí. Členové bývají o tomto informováni s předstihem pomocí Messengeru nebo jiného komunikačního kanálu.

Chcete vyzkoušet cyklotrial?

Chcete-li si cyklotrial vyzkoušet, nebo hledáte-li koníčka pro svou ratolest, pak nám napište! Trénujeme v Horšovském Týně a v Plzni.